ای که نامت دوای دردمندان عالم و یادت شفای بیماران است

آدرس:

مشهد، بلوار وکیل آباد، نبش دانش آموز 2

تلفن تماس:

051-38655695 - 09335172230

ضمن آرزوی سلامتی برای شما مراجعه‌کننده عزیز، لطفا به نکات زیر توجه نمایید:

۱-نوبت دهی اینترنتی راس ساعت ۸  الی۲۲ هر روز برای روزهای بعد می باشد. لازم به ذکر است امکان رزرو نوبت به صورت حضوری یا تلفنی برای زمان های محدود  در طول روز امکان پذیر می باشد.

۲- برای ثبت هر نوبت به صورت اینترنتی، حداقل مبلغ ۱۰,۰۰۰ تومان از طریق درگاه پرداخت اینترنتی دریافت می‌شود  که مابه‌التفاوت ارائه خدمات مطب، در زمان مراجعه قابل پرداخت می‌باشد. همچنین امکان پرداخت کامل ویزیت نیز وجود دارد.

۳- در راستای استفاده صحیح از سامانه و بهره‌مندی مراجعه‌کنندگان واقعی، امکان لغو نوبت و بازگشت وجه مقدور نمی‌باشد اما در صورت تماس تلفنی با مطب تا یک روز قبل از تاریخ ویزیت، امکان انتقال نوبت به زمانی دیگر وجود خواهد داشت.

۴- چناچه وارد درگاه پرداخت الکترونیکی شوید وانصراف از پرداخت باید را کلیک نمایید میبایست منتظر بمانید تا سیستم به صورت خودکار نوبت شما را (نزدیک ۱۰دقیقه آینده) حذف نمایید،در این صورت از نوبتگیری برای پزشک انتخابی تا گذشت زمان پیش گفته خودداری نمایید.

۵- بعد از پرداخت وجه مبلغ ویزیت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی ، به صفحه نمایش نوبت اخذ شده هدایت می شوید ، اطلاعات آن را یاداشت نمایید و در هنگام حضور در کلینیک آن را به همرا داشته باشید.( پس از اخذ نوبت نیازی به گرفتن پرینت نیست کافی است کد رهگیری را هنگام مراجعه ارائه نمایید.امکان دریافت کد رهگیری از قسمت پیگیری نوبت سایت وجود دارد.)